Bestuur Alkmaar Guardians

Taco Huberts
Voorzitter
M: 072-5619563
E: voorzitter@alkmaarguardians.nl
Algemene zaken, veilig sportklimaat
Jolanda Raven
Penningmeester
T: 06-11869284
E: Penningmeester@alkmaarguardians.nl
Contributie, Sponsorzaken
Frans Bol
Secretariaat
T: 072-5622101 of 06-10864644
E: Secretariaat@alkmaarguardians.nl
Correspondentie, per email
Ruud IJpelaan
Technische Commissie
T: 072-5624270
E: TC@alkmaarguardians.nl
Aanmelden nieuwe leden, teamindelingen, trainingsschema’s
Sander Mohrs
Bestuurslid
M: 06-27506754
E: sandermohrs@hotmail.com
Judith Mohrs
Bestuurslid
M: 06-13253027
E: judithmohrs@hotmail.com

Commissies

Sabine de Breij
Ledenadministratie
E: ledenadministratie@alkmaarguardians.nlNieuwe spelerskaarten,
opzeggen lidmaatschap
Wilma Bol
Wedstrijd-secretariaat
+Zaaldienst
T: 072-5622101
M: 0650511729
E: wedstrijdsecretariaat@alkmaarguardians.nl
Wedstrijdzaken,
Wedstrijdwijzigingen
Taken zaaldienst
Jeroen Smit
Webmaster
M: 06-51439811
E: webmaster@alkmaarguardians.nl
Correspondentie, per email
Jolanda Raven
Scheidsrechter-commissie
M: 06-11869284
E: scheidsrechterzaken@alkmaarguardians.nl
Scheidsrechterzaken en opleiding
Frans Bol
Materiaal-commissie
T: 072-5622101
E: fambol@upcmail.nl
Materiaal
Maurits Kool
Fysio
T: 06-10979112Fysio
Leonie Molenaar
Vertrouwens-contactpersoon
Leonie.Molenaar@alkmaarguardians.nlVertrouwens-contactpersoon
Nicole Waijers
Vertrouwens-contactpersoon
Nicole.Waijers@alkmaarguardians.nlVertrouwens-contactpersoon