Bestuur Alkmaar Guardians

Taco Huberts
Voorzitter
M: 072-5619563
E: voorzitter@alkmaarguardians.nl
Algemene zaken, veilig sportklimaat
Ingrid Moes
Penningmeester
T: 06-25553077
E: penningmeester@alkmaarguardians.nl
Contributie Sponsorzaken
Jolanda Raven
Algemeen Bestuurslid
T: 06-11869284
E: scheidsrechterzaken@alkmaarguardians.nl
Scheidsrechterzaken en opleiding
Frans Bol
Secretariaat
T: 072-5622101 of 06-10864644
E: Secretariaat@alkmaarguardians.nl
Correspondentie, per email
Lars Godecke
Technische Commissie
E: TC@alkmaarguardians.nl Aanmelden nieuwe leden, teamindelingen, trainingsschema’s
Sander Mohrs
Bestuurslid
M: 06-27506754
E: sandermohrs@hotmail.com
Sabrine de Breij
Ledenadministratie
E: ledenadministratie@alkmaarguardians.nlSportlink gegevens

Commissies

Sabine de Breij
Ledenadministratie
E: ledenadministratie@alkmaarguardians.nlNieuwe spelerskaarten,
opzeggen lidmaatschap
Wilma Bol
Wedstrijd-secretariaat
+Zaaldienst
T: 072-5622101
M: 0650511729
E: wedstrijdsecretariaat@alkmaarguardians.nl
Wedstrijdzaken,
Wedstrijdwijzigingen
Taken zaaldienst
Jeroen Smit
Webmaster
M: 06-51439811
E: webmaster@alkmaarguardians.nl
Correspondentie, per email
Rob Visser
Materiaal-commissie
T: 06-10910183Materiaal
Tanja Visserclub tenues
Maurits Kool
Fysio
T: 06-10979112Fysio
Leonie Molenaar
Vertrouwens-contactpersoon
Leonie.Molenaar@alkmaarguardians.nlVertrouwens-contactpersoon
Nicole Waijers
Vertrouwens-contactpersoon
Nicole.Waijers@alkmaarguardians.nlVertrouwens-contactpersoon
Lisanne van den Hoek
TC Trainers Coaches
TC@alkmaarguardians.nl
Denise Godecke
TC Trainers Coaches
T: 06-57337522 (liefst WhatsApp)
E: TC@alkmaarguardians.nl
E: denisegodecke@gmail.com
Joris Anema
Beheerder Wachtlijst
E: TC@alkmaarguardians.nl
Joëlle Boëtiuss
TC Administratie
E: TC@alkmaarguardians.nl